Dziś otwarte do 17:00

Zachód słońca o 16:29

°C

Orońska gra terenowa

Data Aby zamówić skontaktuj się z Działem Edukacji
Czas trwania 40–60 minut
Cena 10 zł / uczestnik

(wiek uczestników: 6–9, 10–13, 14–18)

W zależności od pory roku organizujemy edukacyjne gry terenowe, podczas których uczestnicy poznają przestrzeń orońskiego parku. Scenariusze gier poruszają wątki przyrodnicze, historyczne i artystyczne. Taka formuła zajęć edukacyjnych pozwala na realizację interdyscyplinarnych programów nauczania.

Gra terenowa – to edukacyjny spacer z mapą w kilkuosobowych grupach. Zadaniem grupy jest odszyfrowanie hasła i wykonanie kilku zadań w trakcie przemierzania trasy. Dzieci otrzymują mapy i zestawy narzędzi do wykonywania poleceń zapisanych na kartach zadań. Każdy będzie może zmierzyć się z własnym wyzwaniem. Gra uczy samodzielności, współpracy, orientacji w terenie i jest ciekawym sposobem na poznanie historią parku rzeźby.

Informacje organizacyjne:

Gra terenowa odbywa się w przestrzeni parkowej, prosimy o wsparcie opiekunów dla najmłodszych uczestników

Zamów

Zapraszamy przedszkola, szkoły, świetlice środowiskowe, uniwersytety trzeciego wieku do udziału w zajęciach organizowanych przez Dział Edukacji Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku. Organizujemy spotkania o różnorodnej tematyce dopasowanej do wieku uczestników. Prowadzą je edukatorzy a czasami sami artyści. Zajęcia rozwijają zdolności plastyczne, poznawcze i umożliwiają realizację programów kształcenia zintegrowanego: historii, języka polskiego, plastyki, przyrody i ekologii.

Jak zamawiać?
 1. 1
  Wybierz z naszej oferty rodzaj zajęć.
 2. 2
  Zadzwoń lub wyślij e‑mail i zarezerwuj termin z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Podaj telefon kontaktowy.
 3. 3
  Określ liczebność grupy.
 4. 4
  Omów warunki płatności (faktura, paragon).

zadzwoń
48 618 45 16, wew. 19

napisz
edukacja@rzezba-oronsko.pl

1/1
 • Orońska gra terenowa
  Orońska gra terenowa
Obejrzyj galerię