ENG

Radomskie Kadry Kultury

Wydarzenia

Działasz w kulturze? Praca jest Twoją pasją i chcesz się dalej rozwijać? A może musisz mierzyć się z trudnościami, których nie potrafisz samodzielnie pokonać? Mało osób korzysta z Twojej oferty? Nie dostajesz dotacji? W Twoim zespole są konflikty? Coś idzie nie tak, ale nie wiesz co? Wszystko jest w porządku, ale masz poczucie niedosytu i chcesz nauczyć się czegoś nowego? Masz inne problemy? Jeżeli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś/ odpowiedziałeś TAK, to nasz Program jest właśnie dla Ciebie.

„Radomskie kadry kultury” to spersonalizowany program szkoleniowy, skierowany do wszystkich zainteresowanych organizatorek i organizatorów życia kulturalnego w Radomiu i powiecie radomskim, zarówno zrzeszonych, jak i freelancerów: pracowników instytucji kultury i organizacji pozarządowych, animatorów kultury, niezrzeszonych działaczy społecznych, artystów, menedżerów wydarzeń kulturalnych itd.

Program jest realizowany przez Miejski Ośrodek Kultury „Amfiteatr” w Radomiu, w oparciu o autorski pomysł Fundacji Obserwatorium – „Spersonalizowany program podnoszenia kompetencji stołecznych kadr kultury”.

Udział w Programie jest bezpłatny. Rekrutacja rozpocznie się 15 czerwca 2018 i potrwa do 15 lipca 2018 roku włącznie lub do wyczerpania miejsc.

REGULAMIN PROGRAMU „RADOMSKIE KADRY KULTURY”

http://amfiteatr.radom.pl/wp-content/uploads/2018/06/Radom-regulamin-26.05.docx

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Program „Radomskie kadry kultury” jest realizowany w ramach projektu „Rozwój kadr kultury powiatu radomskiego”, współfinansowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Edukacja kulturalna”.

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://goo.gl/forms/sqerWdKaggXMRafk2kategoria: Wydarzenia, autor: Dział komunikacji, dodano: 2018-06-25 14:05:45, czytane: 694 x
Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego