ENG

KATANGA - usługi kamieniarskie

KATANGA - usługi kamieniarskie

Firma KATANGA założona została w 1998 roku przez artystę rzeźbiarza, Grzegorza Kwapisiewicza. Świadczy szereg usług związanych z kamieniarstwem (także tym artystycznym). Działa na terenie kilkudziesięciu największych miast w Polsce, m.in. w Warszawie, Kielcach czy Katowicach. KATANGA gotowa jest podejmować się zleceń wszędzie tam, gdzie potrzebują tego Klienci.

Firma specjalizuje się w wykonastwie rzeźb i płaskorzeźb ogrodowych (np. fontanny) oraz rzeźb sakralnych (w tym ikony). W ofercie znajdują się produkty nie tylko z kamienia, ale także drewniane. Ponadto wytwarza nagrobki cmentarne. Tworzy również projekty kominków rzeźbionych.

Działalność artystyczno-rzeźbiarską oferuje w szeroko pojętej profesjonalnej konserwacji zabytków, pracami architektonicznymi i budowlanymi. Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, oraz jako nieliczni w Polsce korzysta dodatkowo z klasycznych metod ręcznej obróbki kamienia. Dodatkowo oferuje usługę piaskowania.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy.

Landart Network O.pl Fundacja im. Józefa Brandta Biuletyn Informacji Publicznej Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego